The Space DXB – Dubaj

Podczas wizyty w Dubaju, nie zapomnij odwiedzić The Space DXB. To niesamowita przestrzeń eventowa i salon luksusowych samochodów, gdzie trzymamy nasze najcenniejsze rowery pokazowe, takie jak Materialize, SuperSpike, SuperVixen i Lunar. Dzięki gościnności zarządu The Space, mamy zaszczyt wystawiać nasze dzieła sztuki wśród najwspanialszej kolekcji hipersamochodów w najbardziej epickim i luksusowym otoczeniu. The Space rozbudza zmysły i marzenia poprzez symfonię technologii i sztuki.


Pracownia MAD – Stadion Miejski w Białymstoku

Miejsce, w którym rodzą się szalone pomysły. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś wyobrazić sobie studio, w którym tworzymy nasze dzieła sztuki, to tutaj masz małą podpowiedź. Każdy projekt, część wykonana na zamówienie, czy rower, ma swój początek właśnie tutaj. Zapraszamy gości, celebrytów i klientów chcących doświadczyć narodzin najwspanialszych rowerów customowych. Warsztat służy do produkcji naszych ram, malowania proszkowego, montażu, a nawet do przeprowadzania testów rowerowych. Tak, mamy to wszystko i znajdujemy się na Stadionie Miejskim w Białymstoku.


Showroom MAD – Galeria Jurowiecka w Białymstoku

Oficjalny Showroom MAD z naszymi najważniejszymi dziełami sztuki takimi jak Spaghetti Bike, Recydywa czy Ambigram znajduje się w Galerii Handlowej Jurowiecka w Białymstoku. Dla Waszej przyjemności postanowiliśmy również wyeksponować tam formę do wykonania roweru z lodu i inspirowane folklorem trójkołowce. Przyjdź, obejrzyj i zainspiruj się naszymi próbami zredefiniowania roweru.