Czym jest spersonalizowany rower na zamówienie?

Każdy ma swoją własną historię. Niektórzy lubią się nią dzielić, a inni wolą zachować ją dla siebie. W przypadku osób, które czują potrzebę posiadania roweru na zamówienie, ta intymna historia staje się mapą do ich osobistych preferencji.

Zatem od czego się zaczyna? Załóżmy, że właśnie odkryłeś spersonalizowane rowery MAD. Składają się z wyrafinowanej ramy zaprojektowanej przez Adama Zdanowicza – twórcę MAD Bicycles. Jej kształt naszkicował na kartce papieru w uniesieniu weny twórczej i odtworzył na ekranie komputera w postaci projektu 2D. Po dokładnym wywiadzie z przyszłym właścicielem, który zaowocował listą osobistych dodatków, powstał trójwymiarowy model w postaci szczegółowego, realistycznego renderingu.

Cała przygoda zaczyna się w momencie, gdy wymyślimy ostateczny charakter Twojego roweru. Być może podejmiemy się personalizacji ramy lub kół, a może nigdy wcześniej nie widziane pedały będą wisienką na szczycie Twojego projektu. Ostatecznie, na pewno poczujesz, że jest on jedyny w swoim rodzaju, a co najważniejsze – TWÓJ.

Personalizowanie MAD roweru może oznaczać, że stworzymy świeże zestawienie kolorów, zupełnie nową kierownicę, haftowane siodełko, zupełnie nowy projekt ramy lub po prostu dzieło sztuki, które rzuci świat na kolana. Stworzenie takiego pojazdu wymaga czasu i wysiłku potrzebnego do wyprototypowania naszej drogi do końcowego rezultatu. Niektóre projekty zajmują miesiąc, inne wymagają roku ręcznej pracy, ale możemy zagwarantować, że efekt końcowy da Ci nieporównywalne poczucie satysfakcji i świadomość, że Twój rower zostanie z Tobą na zawsze.

Nasze doświadczenie oparte jest na licznych testach połączonych z wiedzą akademicką. Ręczne wykonanie roweru na zamówienie to nie fizyka kwantowa, ale jeśli zostawisz to niewłaściwym ludziom, możesz skończyć z bezużyteczną rzeźbą. Aby upewnić się, że Twój rower będzie pasował do Twoich potrzeb, wymagamy pomiarów Twojego ciała. Przez lata opracowaliśmy techniki zdalnego tworzenia dopasowanej ramy. Oszczędza to Twój czas i gwarantuje, że konieczne są tylko drobne korekty końcowe.

Niech to będzie wprowadzenie do świata naszych rowerów na zamówienie. Wybierz swoją ścieżkę i zaczynajmy przygodę!